سیل درگز امروز 20 مرداد 96 | اخرین خبر از تعداد کشته در شهر درگز

سیل درگز امروز 20 مرداد 96 | اخرین خبر از تعداد کشته در شهر درگز

اخرین خبر از سیل امروز درگز کشته ها و زخمی ها در سایت استار98

سیل درگز امروز 20 مرداد 96 | اخرین خبر از تعداد کشته در شهر درگز

سیل درگز امروز 20 مرداد 96

به گزارش اخبار حوادث روز مجله اینترنت استار98: بارش باران که از امروز جمعه 20 مرداد 96 در شهرستان درگز شروع شده است موجب شد تا جاری شدن شهرستان های درگز و کلاتک شاورزی روستاهای چهارراه، بابا رمضان، رباط، خاکستر، احمآباد، لایین، کریم آباد و سنگ دیوار به زیر آب رفته است و شالی زارهای لایین بین 60 تا 70 درصد خسارت دیده اند. 

 همچنین در شهرستان درگز مناطق میان کوه، پارک ملی تندوره، بخش چاپشلو و روستای داغدار گرفتار سیل شده اند.براساس گزارش خبرنگاران  از درگز سیل 3 خودرو را با خود برده است.

تعداد کشته و زخمی های سیل امروز 20 مرداد 96

متاسفانه اخرین خبر های از سیل امروز در خراسان شمالی باعث کشته شدن 12 نفر شده است.به دنبال بارش باران در استان‌های گلستان گیلان، خراسان رضوی، خراسان شمالی و سمنان که از روز گذشته آغاز شده و امروز نیز ادامه داشت شاهد جاری شدن سیل در برخی از شهرستان‌ها بودیم به طوری که درحال حاضر عملیات امدادرسانی در ۲۱ شهر وروستا از این پنج استان ادامه دارد.

این سیلاب خساراتی را به تاسیسات و جاده‌های مواصلاتی وارد کرده و تاکنون برابر آمارها قریب به ۴۰۰ تن امدادرسانی شده است. همچنین از بیش از ۳۰ واحد مسکونی عملیات تخلیه آب انجام شده است.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.